Taylanlar Lojistik Hizmetleri

Taylanlar Lojistij

Ağır Yük Nakliyat

Gebze de veya Türkiye’nin 81 iline bir taşınma işiniz varsa firmamız ile iletişime geçiniz. Firma yetkilimiz Murat bey sizi  telefonda karşılar. Firma Yetkilimiz Murat bey ile Ağır Yük Nakliyat  hakkında bilgi verirsiniz. Lojistik için bir taşınma planı oluşturulur. Ağır Nakliyatlar, taşımacılığı yapan firmalar profesyonel şoförlerle çalışmayı tercih ederler. Taşınacak yükler ağır nakliye kategorisinde olduğu ve genellikle uzun mesafelere taşınacağı için ancak deneyimli kişiler bu işi yapabilir.

Parsiyel Yük Taşımacılık

Parsiyel kargo taşımacılığında bir diğer önemli konu da yükün cinsine göre montajı yapmaktır. Üzerine biraz ağırlık koymak özellikle yüklerin önceden belirleneceği yükün zarar görmemesi açısından önemlidir. Ayrıca kısmi, yüklü olan yükün diğer firmalarla karıştırılmaması için paketlenecek yükün düzgün etiketlenmesi çok önemlidir. Parsiyel taşımacılık belirli bir güzergah üzerinde birbirinden farklı ihtiyaç sahiplerine ait yüklerin aynı taşıma aracı ile gerçekleştirdiğimiz bir hizmetimizdir.

Yük Taşımacılık

Yük Taşımacılık , Bir nakliye hizmeti, malların deniz, hava veya kara yoluyla taşınması hizmetini içerir. Kargo hizmeti, malların bir yerden başka bir yere garantili teslimatı için oldukça faydalıdır.

En iyi taşıyıcılar gibi pek çok faydası vardır, nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar veya zamanında navlun vb. Yük nakliye şirketleri , müşterinin ilişkisini güçlü kılmak için malları zamanında yüksek bir güvenlik ve emniyet kalitesi ile taşır.

Uluslararası Ve Yurtiçi Taşımacılık

lojistik ekibi, sektörden bağımsız olarak uluslararası ticarette yer alan müşteriler için güvenlik, konfor, zaman ve para tasarrufu sağlayan yeni nakliye olanakları geliştirmektedir. Sürücü mürettebatı, varış noktasına bakılmaksızın her şehir veya ülkede yürürlükte olan düzenlemelere kesinlikle uyarak uluslararası trafik için izin verilen koşulları karşılar.

karayolu taşımacılığı hizmetleri yelpazesi, farklı müşterilerden gelen kargoları birleştirerek uluslararası malların ithalatı, ihracatı veya transit geçişi için tasarlanmıştır, böylece her biri planlanmış bir süre içinde daha küçük malların teslimatından faydalanabilir.

 

 

0 532 7640092
Whatsapp
Konum