Parsiyel Yük Taşımacılık

Parsiyel Yük Taşımacılık – Taylanlar Lojistik

Bir noktadan farklı bir noktaya taşınmak son derece kargaşadır. Ciddi anlamda yorgunluk ve stres içermektedir. Bu yorgunluğun ve stresin önüne geçilmesi amacı ile Parsiyel Yük Taşımacılık  nakliyat hizmeti geliştirilmiştir.

Her bir parsiyel kargo taşımacılığının dağıtımında önemli bir maliyet avantajı olmakla birlikte kurulum ve nasıl doğru yapılırsa ciddi gecikmeler ve dolayısıyla hasara neden olabilir. Bu sebeple nakliye aracında birden fazla firma bir ömür yük (kayıp içeri, ilk çıkar) yöntemini kuracak, böylece ilk ve sonuncusu kurulum yapılacak şekilde yapılan rotaya göre yüklenecektir.

Parsiyel kargo taşımacılığında bir diğer önemli konu da yükün cinsine göre montajı yapmaktır. Üzerine biraz ağırlık koymak özellikle yüklerin önceden belirleneceği yükün zarar görmemesi açısından önemlidir. Ayrıca kısmi, yüklü olan yükün diğer firmalarla karıştırılmaması için paketlenecek yükün düzgün etiketlenmesi çok önemlidir.

 

Parsiye Yük Taşımacılık Hizmeti

Parsiyel taşımacılık belirli bir güzergah üzerinde birbirinden farklı ihtiyaç sahiplerine ait yüklerin aynı taşıma aracı ile gerçekleştirdiğimiz bir hizmetimizdir.

Alanında Uzman Personeller

Taşınma işleminin sebebi ne olursa olsun her zaman en kaliteli hizmetin sunulabilmesi için alanında uzman bireylerin görev alması sağlanmaktadır. Taşıma konusunda tecrübeli ve bu alanda uzmanlaşmış bireyler sayesinde nakliye işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde ilerletilmektedir.

Her bir taşıma işleminde mutlaka alanında uzman personellere yer verilmektedir. Bu sayede hizmetin kalite standartları korunmaktadır. Gerek alanında uzman personeller gerekse de nakliye işlemleri sırasında kullanılan profesyonel araçlar sayesinde taşıma işlemleri tamamlandığında geride her zaman güler yüzlü müşteriler bırakılmaktadır.

Her bir taşıma işlemi yüksek memnuniyet oranlarını içerecek şekilde yerine getirilmektedir. Taylanlar Lojistik Parsiye Yük Taşımacılık  hizmeti sunulurken yüksek memnuniyet oranlarının korunmasına özen gösterilmektedir. Bu bağlamda her zaman profesyonel ve yerinde adımlar atılmakta, ederinde ve uygun fiyatlar belirlenmekte ve kusursuz sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır.

3 Yorum

  1. Avatar Hasan diyorki:

    Gebze den İzmir’e taşındım her iki tarafa asansör kurdular eşyaları paketlemeleri çok güzeldi gerçekten ilk defa sorunsuz bir nakliyat firması buldum Gebze Dudullu nakliyat sahibine çok teşekkür ediyorum

  2. Avatar Emre Gültekin diyorki:

    Ankara dan Zonguldağa taşındım eşyayı söküp çok güzel bir şekilde paketlenmesini ambalajlanmasini gerçekten çok güzel bir şekilde yaptılar aynı şekilde çok güzel kurulum yaptılar yeni evimde çok teşekkür ederim herkese sağol un emeğinize sağlık

  3. Avatar Taylanlar Lojistik Hizmetleri – Kocaeli Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık diyorki:

    […] Şehirler Arası Nakliyat […]

0 532 7640092
Whatsapp
Konum