Hakkımızda

Kocaeli Taylan Lojistik Ve Nakliyat Müşterileri İçin Neler Yapıyor

Her müşteri için ayrı bir dosya açıyoruz. Her müşteri özeldir mantığıyla tüm tecrübeleri kayıt ediyoruz.

Nakliyat kriterlerine bağlı olarak taşınmayla ilgili toplama içerik hakkında bilgi veriyoruz.

Müşterilerimizi kategorize edip istek ve beklentilerini belirleyip vereceğimiz hizmeti kategorize ediyoruz.

Diğer Nakliyat Ve Lojistik Şirketlerinden Farkımız

Bizi diğer “Lojistik ve Nakliyat” şirketlerinden ayıran en önemli özelliğimiz mutlak surette  nakliyeye bakış açımızdır. Günün hangi saatinde arasanız bile telefonlarınıza cevap veren müşteri temsilcilerimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Sizlerin beklentilerinize yanıt verebilmek sorunsuz bir taşımanın gerçekleşmesi için ekspertiz hizmetimizde ücretsizdir.

Bizim firmamızla ya da başka firmayla anlaşsanız bile, istediğiniz her an bizi arayıp destek almak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Firmamız her hizmet alıcısı için taşıma sözleşmesi yapmaktadır. Taşıma sözleşmemizde sadece nakliye firmasını koruyan maddeler yer almaz müşterinin hakları da gözetilir. Taşıma sözleşmemizde hasar durumu acık dille ele alınmıştır.

Hizmet Politikamız

Kocaeli Nakliyat Şirketleri Taylanlar, Kaliteli, Dürüst ve Güler yüzlü personeliyle, nakliye sektöründeki kusursuz nakliye hizmeti anlayışıyla lojistik sektöründeki 1 numaralı nakliyeci firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Hiçbir koşulda müşterilerini mağdur etmeyen, her koşulda hızlı teslimat anlayışıyla hizmet veren, taşıtana taşıma işlemi sonrasında sürpriz ödenek çıkarmayan hizmet ilkelerimizle, firmamız Kocaeli Nakliyat; Lojistik nakliyede tavsiye edilen Türkiye’deki en güvenilir nakliyeci firma haline getirmiştir.

Nakliyeci firma arayışınızda, taşıtana güvenilir bilgi vermeyen, anlaşma yapıp taşıma günü geldiğinde ürünlerinizi taşımak için araç göndermeyen diğer tüm firmalardan K3 , SRC vb. yetki belgeli, müşteri odaklı hizmet farkıyla her zaman siz değerli taşıtanlarımızın yanında olmayı verdiğimiz VİP (Very Important Person) hizmetle, sektörde taşıtanın aradığı firma olmaya devam etmektedir.

Bu içerikteki yazıyı hazırlamaktaki amacımız, Firmamıza sürekli sorulan farklı sorular ve Taylanlar Lojistik nakliyat hakkındaki genel ve pratikteki konularda taşıtanı bilgilendirme müşteri bilinci ve marka bilincini uyandırmaktır. Yazımızın içeriğinde, Firmamızı diğer firmalardan ayıran özelliklerimiz, Fiyat, Hizmete başlama süreci Taşıma süreci, teslimat süreçleri hakkında kapsamlı bilgilendirmeler mevcuttur.

Fiyat Politikamız

En iyi hizmeti en düşük fiyatlarla almayı düşünen müşterilerimizin ucuz bir taşınmamı yoksa kaliteli bir taşınmamı sorusunu da birlikte getirmektedir. Bir yerden bir yer gitmenin birçok yolu olduğu gibi taşınma hizmetinin alımıyla ilgili de hizmetin sunumunda birçok yol olabilir.

Alınan hizmette öncelikle nakliyat kriter tablomuzu inceleyip nasıl bir taşıma istenildiğine karar vermeniz gerekmektedir.

Fiyat hesaplaması yaparken iki bölümde ele alırız şehirci ve şehirler arası nakliyat Şehir içi nakliye yapılacaksa: Gelen ekip sayısı, kullanılan malzeme masrafı, streç, koli, bant, yakıt ve şehir içinde yakıt çok fazla dikkate alınmaz. Ancak aracın günlük kalkış bedeli baz alınır.

Şehirler arası nakliye yapılacak ise gelen ekip sayısı, kullanılan malzeme masrafı, streç, koli, bant, yakıt, şehirler arasında işçilik bedeli yükleme ve boşaltma olarak hesaplanır.

Şehirci ve şehirler arası evden eve fiyatlandırma taban şekil itibarıyla bu şekilde hesaplanıp burada alınan hizmetin içeriği, eşyanın azlığı ya da çokluğu ya da eşyanın kıymet takdirine ve rayiç bedellerine göre de fiyatlandırma yapılabilir.

Hizmetin alımında tüm müşterilerimiz nakliye firmasının taşımadan sorumlu olmasını bekler. Ancak ucuz bir taşımada siz de takdir edersiniz ki sorumlu olmak ya da arkasında durabilmek imkânsız kalır.

Yakıt parasına dönüş yapılmış bir hizmetle ürünlerinizin sorumluluğu altına girilmesinin beklenmesi söz konusu olamaz.

Bugün sigorta şirketleri bile fiyatlandırma yaparken en düşük fiyat ya da en yüksek fiyatı verebiliyorlar burada da bazı maddeler eklendiğinde fiyatın yükseldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
0 532 7640092
Whatsapp
Konum